Otwórz konto z kartą START

Nadal trzymasz oszczędności w skarbonce? Wybierz nowoczesne rozwiązanie – załóż konto z kartą START. Zyskasz wygodne i bezpieczne narzędzie do zarządzania swoimi pieniędzmi. A co jeszcze?

  • 0 zł za prowadzenie konta z kartą START

Otwarcie i prowadzenie rachunku w SGB nic nie kosztuje. Przy formalnościach związanych z uruchomieniem konta pomogą Ci pracownicy Banku, a używanie konta jest dziecinnie proste.

  • 0 zł za kartę START

Swoją pierwszą kartę START dostaniesz zupełnie za darmo. Podpisz ją natychmiast, żeby pokazać, że należy do Ciebie. Tak dla formalności, ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa.

  • 0 zł prowizji za zakupy kartą

Płacenie za zakupy, bilety do kina i za wszystko inne, na co przyjdzie Ci ochota – kartą START jest wygodne, bezpieczne i bez dodatkowych opłat. Wystarczy, że w sklepie, kinie lub kawiarni zainstalowany jest terminal płatniczy.

  • 0 zł za wypłaty w bankomatach SGB

Jeśli gdzieś nie możesz zapłacić kartą – żaden problem. Wypłać potrzebną kwotę w bankomacie oznaczonym logo Spółdzielczej Sieci Bankomatowej. Do dyspozycji masz ponad 3000 maszyn w całej Polsce, pełen wykaz znajdziesz na www.sgb.pl/placowki_szukaj