4 grudnia 2019

Sm@rt wypłata to nowa i bardzo wygodna funkcja, dająca możliwość realizacji transakcji bez użycia karty w bankomatach Banku Spółdzielczego w Witkowie

Korzyści:

  • Wypłaty bez karty przy użyciu kodu jednorazowego przekazanego poprzez SMS „elektroniczny czek”,
  • Wypłata bez karty przy użyciu kodu z bankowości elektronicznej
  • Możliwość łatwego udostępnienia gotówki innej osobie poprzez wysłanie kodu SMS

Funkcję można wykorzystać np. w następujących sytuacjach:

  • wypłaty gdy karta zostanie zagubiona lub zablokowana lub gdy klient nie ma przy sobie karty;
  • z bankowości internetowej jako „elektroniczny czek” przekazany innej osobie przez SMS;
  • podczas wizyty w banku, na każdym stanowisku obsługi.

Na ekranie bankomatu należy wybrać opcję Sm@rt wypłata (Operacje bez karty), a następnie wpisać wygenerowany wcześniej kod. Kod z określonym czasem ważności i kwotą można wygenerować ze swojego rachunku w systemie Bankowości Internetowej (jednorazowo 500zł) lub w każdej placówce Banku (jednorazowo 1 000zł).
smart5.png
Podczas generowania kodu wprowadzamy kwotę wypłaty i wskazujemy, czy chcemy aby kod został wyświetlony na ekranie, czy ma zostać wysłany sms z kodem na wskazany przez nas numer telefonu.

smart6.png

Zdefiniowany odbiorca otrzymuje sms-a z kodem, po czym udaje się do bankomatu naszego Banku i wybiera na ekranie opcję Sm@rt wypłata, a następnie podaje jednorazowy kod przekazany w wiadomości sms. Po wpisaniu kodu, bankomat wypłaca zdefiniowaną kwotę Sm@rt wypłaty.

smart3.jpg

Kod z określonym czasem ważności (30 min) można zrealizować samemu w bankomatach Naszego Banku lub może zrealizować go inna osoba, na której numer został wysłany sms.

smart4.png

Zlecenie takie można wykonać także w placówkach Banku.