2 lutego 2016

Pod hasłem „Przesiądź się na kartę” wystartowała ogólnopolska akcja promująca płatności bezgotówkowe przeprowadzane kartami VISA oraz MasterCard. Konsumenci dokonujący transakcji za pośrednictwem kart mogą wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami, których łączna wartość wynosi blisko dwa i pół miliona złotych.

Akcja, której głównym celem jest promocja transakcji kartą jako najdogodniejszej formy płatności wystartowała w dniu 29 stycznia i potrwa do 12 marca 2016 r. Organizatorem loterii jest Albedo Marketing Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu działająca na zlecenie Fundacji Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego.

Na zwycięzców czekają aż 42 Fordy Focusy i 168 iPadów mini 4. Codziennie losowany jest jeden samochód oraz cztery nagrody drugiego stopnia. Mechanizm akcji jest prosty. Każdy, kto w okresie trwania promocji dokona transakcji kartami VISA lub MasterCard u Partnerów loterii (sklepy Biedronka, Hebe, Media Markt, Saturn, Selgros Cash&Carry oraz stacje paliw LUKOIL), zachowa wydrukowany dowód płatności kartą i zarejestruje jego numer na stronie www.zakupybezgotowki.pl, może wziąć udział w losowaniu nagród.

Loteria konsumencka - " Przesiądź się na kartę"