Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność przedstawić Państwu SGB-Bank S.A., który zrzesza 204 Banki Spółdzielcze i wspólnie z nimi tworzy Spółdzielczą Grupę Bankową. Swoim zasięgiem grupa SGB obejmuje ponad połowę Polski. Placówki można znaleźć w dużych miastach: Warszawa, Poznań, Łódź, Szczecin, Wrocław, Rzeszów, Częstochowa, Gdynia, a także w średnich i małych miejscowościach. Zrzeszone z SGB-Bank S.A. Banki Spółdzielcze nieustannie zwiększają obszar działalności handlowej, oferując usługi za pomocą sieci ponad 1.300 placówek oraz elektronicznych kanałów dostępu. Ponadto SGB umożliwia swoim Klientom dostęp do środków pieniężnych poprzez 3.000 bezprowizyjnych bankomatów. Połączenie nowoczesności z ponad 150-letnią tradycją i polskim kapitałem budowanym od pokoleń determinuje mocną pozycję Banków Spółdzielczych na rynku usług finansowych.

Zgodnie z hasłem „Bank Spółdzielczy zawsze po drodze” jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów w pełni gotowi zaoferować Państwu obsługę finansową na najwyższym poziomie. Dbałość o systematyczne podnoszenie jakości świadczonych usług to jedno z priorytetowych założeń strategii rozwoju konsekwentnie realizowanej przez nas od wielu lat. Pamiętając o tym, że potrzeby Klientów wyznaczają standardy obsługi, SGB stale dąży do wzbogacania swojej oferty o produkty i usługi, które w pełni sprostają Państwa oczekiwaniom. Do podstawowych celów działalności Banków Spółdzielczej Grupy Bankowej należy zapewnienie kompleksowej obsługi finansowej firmom działającym na terenie miast i wsi, przedsiębiorstwom sektora rolno – spożywczego oraz rolnikom, jak również wspieranie rozwoju gospodarczego środowisk lokalnych.

Banki SGB obecne na rynku od wielu lat będą dla Państwa z całą pewnością godnym zaufania partnerem. Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali świadczy o tym, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji charakterystycznej dla rynku usług bankowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych Spółdzielcza Grupa Bankowa może zaoferować Państwu produkty depozytowo – kredytowe na europejskim poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby proponować Państwu te produkty po coraz niższych kosztach. Poza interesującymi liniami kredytowymi oferujemy szeroką gamę rachunków bankowych, lokat terminowych oraz kart płatniczych m.in. VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard. Jesteśmy też w stanie zapewnić kompleksową obsługę w zakresie operacji dewizowych i emisji obligacji komunalnych. Oferujemy również Państwu dostęp do naszych usług także za pośrednictwem Internetu, telefonu komórkowego czy stacjonarnego. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient, który choć raz skorzystał z proponowanych przez nas usług pozostał z nami na zawsze.