Kursy Walut

Waluta kupno sprzedaż
EUR 4,4415 4,7173
GBP 4,8715 5,1153
USD 3,8231 4,0147
zobacz pełne notowanie

Aktualności

2020-03-12

Aktywuj usługę „Mój Rachunek” w bankomatach i korzystaj z nowych usług!


Bank Spółdzielczy w Witkowie. Wdrożył w bankomatach nowe usługi, z których już dziś mogą Państwo korzystać. Są to wpłaty bezpośrednio na rachunek dużych kwot w bankomacie z wpłatomatem przy ulicy Stary Rynek 14 w Witkowie.

Oprócz tego za pomocą aplikacji „Mój Rachunek” możecie Państwo wypłacać takie banknoty jakie chcecie, wydrukować wyciąg ostatnich 5 operacji, zapłacić rachunek z kodem QR lub kodem kreskowym (tylko bankomat w Witkowie przy ul. Stary Rynek 14) lub realizować sm@rt wypłaty (wypłaty definiowane w Internet Bankingu lub placówce banku, operacje bez kartowe).

Żeby korzystać z nowych usług trzeba aktywować usługę „Mój Rachunek” w bankomacie. Opcję uruchamia się samodzielnie i jednorazowo.

Jak aktywować usługę „Mój rachunek”?
1.  Po włożeniu karty do bankomatu i wybraniu języka polskiego należy wprowadzić PIN.2. Po wejściu w „dostępne operacje” należy wybrać funkcję „Odblokuj PIN”
2.Następnie w widocznym ekranie wybieramy opcję „Aktywuj usługę Mój rachunek”


mr1.jpg


3. System poprosi o ustalenie dodatkowego hasła/pinu do rachunku (4 cyfry). Hasło to, podobnie jak PIN do karty, nie powinno być udostępnianie nikomu na zewnątrz.


mr2.jpg


 4. Po dwukrotnym wprowadzeniu 4 cyfrowego hasła do rachunku należy wybrać „Akceptuj”.


mr3.jpg

Od teraz po włożeniu karty do bankomatów naszego banku należy wybierać opcję „Mój rachunek” i podawać ustalone wcześniej hasło do rachunku. Po wybraniu tej opcji dostępne są wszystkie usługi banku w bankomacie.

mr4.jpg

Zachęcamy do korzystania z nowych usług w bankomatach Banku Spółdzielczego w Witkowie

Przedsiębiorcy zainteresowani usługa wpłat utargów bezpośrednio w urządzeniu wielofunkcyjnym zachęcamy do kontaktu z bankiem.

drukuj